O nas

O Nas

Szkoła Tańca Linestudio ma swoją siedzibę Strzelcach Opolskich i działa na strzeleckim rynku już od kilku lat. Jej założycielami jest światowej klasy para taneczna, reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy , finaliści Mistrzostw Polski oraz  Pucharów Świata.  Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat treningów , wyjazdów sportowych  oraz licznych turniejów tańca chcemy stworzyć niepowtarzalne miejsce,  w którym dzieci, młodzież oraz dorośli będą mogli rozwijać swoją pasję i talent.  Dbamy o jakość merytoryczną prowadzonych przez nas zajęć, dostarczamy najnowszych informacji zgodnych z obowiązującymi trendami. Staramy się aby nauka przebiegała w komfortowych i bezstresowych warunkach, tak żeby taniec był prawdziwą przyjemnością i formą aktywnego wypoczynku.

Strzelce Opolskie to niewielka miejscowość,  jednak wierzymy w to ,że nie tylko w dużych miastach są dobre szkoły i fachowcy. Na niewielkich lokalnych rynkach też, można odnaleźć prawdziwych specjalistów i pasjonatów.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami pomożesz nam stworzyć w Strzelcach Opolskich  ośrodek tańca, który znacząco zapisze się na tanecznej mapie Polski.

SKONTAKTU SIĘ Z NAMI + 48 791 701 209

ZNAJDŹ NAS I OBSERWUJ